Výbory a komise

  1. Domů
  2. /
  3. Město
  4. /
  5. Samospráva
  6. /
  7. Výbory a komise

Usnesení č. 8-1/2022 ze dne 7. 11. 2022:
RM jmenuje Komisi pro územní plánování a rozvoj města ve složení:

Jiří Zápal (předseda)

Dana Dvořáková

Aleš Krákora

Magdalena Davis

Jan Kašpar

Petr Kasl

Václav Jetel (jmenován usnesením č. 7-4/2022 ze dne 30. 11. 2022)

Jednací řád komise rady

Zápisy z jednání komise:

2022

  • Zápis z jednání č. 1 ze dne 14. 11., ke stažení ZDE
  • Zápis z jednání č. 2 ze dne 21. 11. ke stažení ZDE
 

—————————————————————————————————————————-

Usnesení č. 2-86/2021 ze dne 8. 2. 2021:
RM jmenuje Komisi pro územní plánování a rozvoj města ve složení:

  • Magdalena Davis (předsedkyně)
  • Stanislav Jirota
  • Jiří Zápal
  • Aleš Krákora
  • Dana Dvořáková
  • Jaroslav Kedaj 

Jednací řád komise rady

Zápisy z jednání komise

  • Usnesení č. 10-4/2022 ze dne 30. 11. 2022:
    RM jmenuje Komisi pro bezpečnost a prevenci kriminality ve složení:

    Richard Řezáč (předseda)

    Milan Kotouč

    Petr Smorádek

    Ondřej Solnička

    Michal Trkan

    Jednací řád komise rady

    ———————————————————————————————————

  • Václav Grusz – předseda – rezignoval na předsednictví i členství (usnesení RM č. 30-114/2021 ze dne 1. 11. 2021)
  • Mgr. Petr Smorádek – předseda (jmenován usnesením RM č. 31-114/2021 ze dne 1. 11. 2021)
  • Stanislav Šampalík
  • Milan Olšák – rezignoval  (usnesení RM č. 25-98/2021 ze dne 17. 5. 2021)
  • Jiří Starý
  • Ondřej Solnička
  • Richard Řezáč
  • Josef Dvořák
  • Kristýna Baumová
  • Mgr. Eduard Navara – jmenován usnesením RM č. 16-104/2021 ze dne 12. 7. 2021.
  • Luboš Typlt – jmenován usnesením RM č. 32-114/2021 ze dne 1. 11. 2021

Zápisy z jednání:

  1. 24.04.2019
  2. 29.05.2019
  3. 25.9.2019
  4. 9. 9.2021

Usnesení č. 11-1/2022 ze dne 7. 11. 2022:
RM jmenuje Komisi pro sociální oblast a rodinnou politiku ve složení:

Šárka Slavíková Klímová, předsedkyně

Vanda Prokšíková

Monika Umlášková

Helena Havelková

Daniela Hrdinová

Iva Zemancová

Zdeňka Čermáková Troníčková

Jednací řád komise rady

Zápisy z jednání:

2022

  • Zápis z jednání č. 1 ze dne 28. 11., ke stažení ZDE

2023

  • Zápis z jednání č. 2 ze dne 16. 1., ke stažení ZDE

 

————————————————————————————————

  1. členové komise v období 2018 – 2022      kontakt: lukas.riha@mnisek.cz  318 541 910

    • Mgr. Šárka Slavíková Klímová – předsedkyně
    • Ivana Zemancová, DiS.
    • Daniela Hrdinová
    • Marie Janů
    • Monika Umlášková
    • Lukáš Říha
    • Kateřina Kabátová
    • Jan Daniel (odvolán usnesením RM č. 26-94/2021 ze dne 19. 4. 2021) 
    • Vanda Prokšíková
    • Tereza Středová (jmenována usnesením RM č. 26-94/2021 ze dne 19. 4. 2021)
     

    Zápisy z jednání:

      1. 15.01.2019

      2. 11.03.2019

      3. 02.05.2019

      4. 24.06.2019

      5. 11.12. 2019

      6. 21. 05. 2020

      7. 26. 04. 2021

      8. 23. 06. 2021

      9. 16. 09. 2021

    10. 03. 01. 2022

    11. 27. 4. 2022

    12. 29. 6. 2022

    • Mgr. Šárka Slavíková Klímová – předsedkyně
    • Ivana Zemancová, DiS.
    • Ing. Jiřina Romová
    • Mgr. et Mgr. Rudolfina Voleská
    • Alexandra Malá
    • Daniela Hrdinová
    • Marie Janů
    • Ing. Jana Mašková

    Kontakt: jirina.romova@mnisek.cz

    Jednací řád komise radydokument

    Zápisy z jednání:
    1. 12.02.2015
    2. 17.03.2015
    3. 30.03.2015
    4. 04.05.2015
    5. 22.06.2015
    6. 18.08.2015
    7. 24.08.2015
    8. 03.11.2015
    9. 08.03.2016
    10. 19.04.2016
    11. 26.04.2016
    12. 27.06.2016
    13. 01.08.2016
    14. 17.10.2016
    15. 23.01.2017
    16. 13.03.2017
    17. 15.05.2017
    18. 12.06.2017
    19. 09.10.2017
    20. 13.11.2017
    21. 04.12.2017
    22. 05.02.2018
    23. 19.03.2018
    24. 09.04.2018

    25.  11.06.2018
    26. 17.09.2018

  2.  

Usnesení č. 13-1/2022 ze dne 7. 11. 2022:
RM jmenuje Komisi pro vzdělávání, sport a volný čas ve složení:

Jitka Vočková, předsedkyně

Radko Sáblík

Tereza Vyskočilová

Roman Procházka

Luboš Kožíšek

Linda Sevaldová

Petra Vaňková

Mária Ilcsiková

Jednací řád komise rady

Zápisy z jednání:

2022

  • Zápis z jednání č. 1 ze dne 29. 11., ke stažení ZDE

Zřízena a jmenována usnesením RM č. 32-6/2022 dne 21. 12. 2022

Členové komise:

Jiří Rom (předseda)

Martin Cihla

Jaroslav Salava

Jana Vítková

Zdenka Čermáková Troníčková

Dana Dalešická

Libor Čermák

 

Jednací řád komise rady

 Zápisy z jednání komise:

———————————————————————————————————————————————————–

 

Zřízena a jmenována usnesením RM č. 5-11/2019 dne 4.3. 2019

Členové komise:

  • Ing. Jiří Rom – předseda
  • Ing. Martina Buchtíková
  • Pavel Jeřábek
  • Ing. Jaroslav  Salava
  • Ing. Jiřina Romová
  • Mgr. Hana Tůmová
  • Martin Cihla
  • Ing. Libuše Pechoušková
  • Mgr. Lucie Vorlová, DiS.
  • Vladimír Smetana
  • Ing. Mgr. Zdenka Čermáková Troníčková 
 

Jednací řád komise rady

Zápisy z jednání komise

Členové výboru v období 2022 – 2026:

Zdeněk Vyskočil (předseda výboru)

Ing. Pavel Grygar

Mgr. Martina Pokorná

Josef Dvořák

Ing. Eva Wollnerová

Ing. Klára Cihlová

Mgr. Eduard Navara 

Zápisy z jednání Finančního výboru:

2022

  • Zápis z jednání č. 1 ze dne 16. 11. 2022, ke stažení ZDE
  • Zápis z jednání č. 2 ze dne 28. 11. 2022, ke stažení ZDE

 

—————————————————————————————————————————————

Členové výboru v období 2018 – 2022:

Stanislav Jirota, předseda výboru, kontakt: stanislav.jirota@mnisek.cz

Ing. Pavel Grygar, kontakt: pavel.grygar@mnisek.cz

Ing. Klára Cihlová, kontakt: klara.cihlova@mnisek.cz

Ing. Iva Houserová (rezignovala 18. 6. 2019)

Ing. Thomas Turek (od 23.10. 2019), kontakt: thomas.turek@mnisek.cz 

Lenka Jeřábková, MBA (rezignovala 16. 3. 2020)

Mgr. Eduard Navara (od 16. 3. 2020), kontakt: eduard.navara@mnisek.cz 

Zápisy z jednání Finančního výboru:

2018

    •   Zápis z jednání č. 1, den konání 06.12.2018, ke stažení zde     

2019


2020

 
2021
 
2022

Členové výboru v období 2022 – 2026:

Mgr. Magdalena Davis, Ph.D. (předsedkyně)

Ing. Dana Dalešická

Mgr. Luboš Kožíšek

Michal Kroutil

Petr Slavík


Zápisy z jednání Kontrolního výboru:

2022

  • Zápis z jednání č. 1 ze dne 8. 12., ke stažení ZDE


Členové výboru v období 2018 – 2022:


Zápisy z jednání Kontrolního výboru:


Usnesení č. 15/1/2022:
Zastupitelstvo města Mníšek pod Brdy zřizuje Osadní výbor pro Rymaně a vymezuje osadnímu výboru územní působnost dle hranic katastrálního území Rymaně. Osadní výbor bude pětičlenný.

Usnesení č. 15a/1/2022:
Zastupitelstvo města Mníšek pod Brdy volí předsedkyní osadního výboru Moniku Umláškovou.

Usnesení č. 15b/1/2022:
Zastupitelstvo města Mníšek pod Brdy Zuzanu Podepřelovou, Luboše Kožíška, Magdalenu Mandákovou a Janu Petákovou členy osadního výboru.

———————————————————————-

Usnesení ZM č. 23/16/2021
Zastupitelstvo města volí předsedkyní osadního výboru Ing. Janu Petákovou. 
Zastupitelstvo města volí Ing. Zuzanu Podepřelovou, Ing. Moniku Umláškovou, Magdalenu Mandákovou a Mgr. Luboše Kožíška členy osadního výboru. 

 

  • Radko Sáblík – předseda 
  • Daniela Páterová 
  • Marie Šretrová 
  • Michaela Pažoutová 
  • Marcela Krákorová 
  • Petra Černá
  • Hana Císařová

Jednací řád komise rady

Zápisy z jednání komise (ve formátu PDF):

  • Mgr. Magdaléna Davis, Ph.D. – předsedkyně
  • JUDr. Miroslav Vilimovský (rezignoval na členství)
  • František Kraif
  • Ing. Jaroslav Kulík
  • Pavel Včelák
  • Mgr. Jaroslav Vyskočil (rezignoval na členství)
  • František Keyř (rezignoval na členství, usnesení RM č. 18-93/2021 ze dne 7. 4. 2021)
  • Josef Dvořák (jmenován usnesením RM č. 6-24/2019)
  • Miroslav Slabihoudek (odvolán usnesením RM č. 6-24/2019)
  • Ing. Dana Dalešická (jmenována usnesením RM č. 3-143/2022 ze dne 11. 7. 2022)
  • Oldřich Šašma (jmenován usnesením RM č. 3-143/2022 ze dne 11. 7. 2022)
  • Bc. Judita Kuntová (jmenována usnesením RM č. 3-143/2022 ze dne 11. 7. 2022)
  • Marcel Jelínek (jmenován usnesením RM č. 3-143/2022 ze dne 11. 7. 2022)

 

Zápisy z jednání:

  • Zápis z jednání ze dne 20. 7. 2022

 

 

Jednací řád komise rady

  • Jana Dušková – předsedkyně od 15. 3. 2021 (jmenována usnesením RM č. 9-90/2021) – odvolána Usnesením č. 9-144/2022 ze dne 18. 7. 2022.
  • Kristýna Vávrová – předsedkyně (jmenována usnesením RM č. 9-28/2019), na předsednictví i členství rezignovala 15. 3. 2021
  • Vojtěch Ušela (na předsednictví rezignoval, odvolán usnesením RM č. 9-28/2019)
  • Petr Němeček
  • Luboš Kožíšek
  • Aleš Matoušek (odvolán usnesením RM č. 17-112/2021 zde dne 4. 10. 2021)
  • Zora Kasiková (rezignovala na členství, odvolána usnesením RM č. 6-109/2021 ze dne 6. 9. 2021)
  • Zdeňka Janoušková (jmenována usnesením RM č. 6-46/2020)
  • Linda Sevaldová (jmenována usnesením RM č. 8-90/2021 ze dne 15. 3. 2021)
  • Michal Kroutil (jmenován usnesením RM č. 35-116/2021 z 15. 11. 2021)
 

Jednací řád komise rady

Zápisy ze zasedání

Zápis č. 1 ze dne 26.08.2019

Zápis č. 2 ze dne 26.02.2020

Zápis č. 3 ze dne 29.06.2020

Zápis č. 4 ze dne 09.09.2020

Zápis č. 5 ze dne 1. 12. 2020

Zápis č. 6 ze dne 13. 10. 2021

Zápis č. 7 ze dne 23. 11. 2021

  • Roman Molek – předseda
  • Lukáš Sokolák
  • Robert Prokeš
  • Jan Kašpar
  • Roman Lepší (jmenován usnesením RM č. 9-46/2020)
  • Oto Papoušek (jmenován usnesením RM č. 9-46/2020)
  • Zdeněk Vyskočil – rezignace (usnesení RM č. 9-46/2020)
  • Bronislav Kvasnička – rezignace (usnesení RM č. 9-46/2020)

 

 

Jednací řád komise rady

  • Mgr. Michal Trkan – předseda (odstoupil z funkce předsedy a člena komise dne 25. 1. 2021)
  • Petr Kasl
  • Jan Vorel
  • Mgr. Šárka Slavíková Klímová
 

Jednací řád komise rady

Zpráva o činnosti Komise pro strategické plánování a majetek města za období 2019-2020

Redakční rada zpravodaje je komisí zřízenou podle zákona o obcích, kdy je radě města umožněno zřizovat komise jako své poradní a iniciativní orgány.

Jednací řád komise rady

Pravidla pro zveřejňování příspěvků ve Zpravodaji městečka pod Skalkou: dokument ve formátu PDF

Redakční rada pracuje od 11. února 2019 ve složení:
  • Bc. Andrea Midkiff, M.A. (předsedkyně) – rezignovala na svou funkci v Redakční radě (RM její rezignaci vzala na vědomí Usnesením
    č. 22-124/2022 ze dne 7. 2. 2022)
  • Ing. Radim Hreha (předseda – jmenován předsedou Usnesením č. 25-128/2022 ze dne 21. 3. 2022)
  • Jan Vávra (jmenován Usnesením č. 10-126/2022 ze dne 28. 2. 2022)
  • Mgr. Michal Strnad (27. 3. 2019 na svůj post rezignoval)

Články, texty, fotografie a další příspěvky nám můžete posílat na adresu zpravodaj@mnisek.cz (inzerci objednávejte na adrese inzerce@mnisek.cz).

Zápisy z jednání redakční rady (ve formátu PDF):
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content