Domů Údálosti Rozloučení s létem v Rymani

Rozloučení s létem v Rymani

Je mi velkým potěšením vás jménem rymaňských chovatelů srdečně pozvat na výstavu drobných i větších zvířat, která se bude konat v sobotu 22. 8. 2020 na místním obecním hřišti (cestu na hřiště přehledně označíme šipkami).

Díky bohatému doprovodnému programu, se tato událost v průběhu posledních let stala jedinou větší sousedskou akcí konanou v této části Mníšku. Neváhejte k nám proto zavítat.
I tentokrát připravíme společně s dobrovolnými hasiči a fotbalisty bohatý program pro děti i rodiče. Na co konkrétně se můžete těšit, včas upřesníme na sociálních sítích a prostřednictvím tištěných plakátů, které budou vyvěšeny na obvyklých místech. Nedávná nelehká situace nám plánování doprovodného programu značně zkomplikovala.
Je však stoprocentně jisté, že výstavu znovu obohatíme o expozici oveček, koziček, morčátek či jiných zvířátek od mladých chovatelů. V sobotu se děti budou moci svézt na koni a nebude chybět ani již tradiční ukázka králičího hopu. Zajímavá jistě bude i prezentace poznatků zkušeného místního včelaře, pěstitele kaktusů a sedláka. Jako každý rok bude možné během výstavy zakoupit chovná zvířata, domácí med či kaktusy. Přichystáme pro Vás také chutné občerstvení a u dětí tolik oblíbenou tombolu.
Akce se bude konat za finančního přispění města Mníšku pod Brdy a pod záštitou paní starostky Magdaleny Davis.
Těšíme se na Vás v příjemném domácím prostředí a na shledanou v Rymani!

Luboš Kožíšek za ZO ČSCH Rymaně

 • 00

  dny

 • 00

  hodiny

 • 00

  minuty

 • 00

  vteřiny

Datum

22 Srp 2020

Čas

All Day
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.

Tato webová stránka využívá cookies pro poskytování služeb, analýzu a personalizaci reklam.

Skip to content