Vychází zářijové číslo Zpravodaje městečka pod Skalkou

Najdete v něm zajímavý rozhovor s Petrem Hrdličkou, frontmanem kapely ŠKWOR, který již 15. rokem bydlí v Mníšku pod Brdy.
Seznámíme vás s plánem na zřizovaní fotovoltaických elektráren na střechách budov, které jsou v majetku města. Přinášíme informace z posledního zasedání mníšeckého zastupitelstva, které schválilo přijetí klíčové dotace od MMR na rekonstrukci povrchu Lhotecké ulice v úseku mezi Kvíkalkou a Skaleckou, která začne v polovině září.  
Dočtete se o tom, že jsme vyhráli dvě Křišťálové popelnice, protože třídíme odpad nejlépe! Máme pro vás také souhrn aktivit městské policie během uplynulých dvou měsíců.
Zpravodaj obsahuje ohlédnutí za Skaleckou pouti 2023 i pozvánky na kulturní a společenské akce, které se budou konat během září. Jednou z nejzajímavějších je otevření 1. legální Graffiti stěny u Víceúčelového hřiště v Edenu.
Jsou tu dále informace z činnosti mníšeckých sportovních a volnočasových spolků i příspěvkových organizací. Zejména pak reportáž o úspěchu dvou mladých cyklistek na MČR v horských kolech.
V rubrice Podporujeme mníšecké podnikatele vás pozveme do zmodernizované Restaurace Sokolovna, která přivítala hosty poprvé před 113 lety a navštívíme AutoPneuservis Michala Michálka.

Tištěný Zpravodaj najdete ve vašich poštovních schránkách poslední srpnový víkend.

Vydání si ale můžete stáhnout a přečíst již nyní na tomto odkazu: https://www.mnisek.cz/wp-content/uploads/2023/08/Zpravodaj_zari_2023.pdf

 

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content