Vychází zářijové číslo Zpravodaje

Najdete v něm zajímavý rozhovor s mistryní Evropy v orientačním běhu Julií Bambouskovou, která bydlí ve Stříbrné Lhotě..
Seznámíme vás s probíhající opravou mostu přes Bojovský potok ve Skalecké ulici a dalšími plánovanými investicemi do mníšeckých komunikací. Informuje vás o instalaci nového přístřešku na jízdní kola u ZŠ Komenského 420 nebo o pořízení devíti dubových laviček do barokního areálu Skalka. Nechybí ani pozvánka na dvě zářijová veřejná jednání: zasedání mníšeckého zastupitelstva a projednání návrhu změny č. 1 Územního plánu.
Najdete tu také ohlédnutí za letošní Skaleckou poutí a dalšími kulturními akcemi, které se v našem městě konaly během letních prázdnin. Nechybí ani pravidelné informace z činnosti mníšeckých sportovních a volnočasových spolků a příspěvkových organizací.
Přinášíme důležité informace ke komunálním volbám, které se budou konat 23. a 24. září.
V rubrice Podporujeme mníšecké podnikatele se podíváme do rodinné Restaurace u Benáků a seznámíme vás s mistrem kominického řemesla Janem Znamenáčkem.
V Historickém okénku vzpomeneme na bizarní událost, která se odehrála v mníšeckých ulicích před 89 lety, kdy z cirkusu utekly dvě lvice a místní občané je začali pronásledovat.
Tištěný Zpravodaj najdete ve vašich poštovních schránkách poslední srpnový víkend. Vydání si ale můžete stáhnout a přečíst již nyní na tomto ODKAZU

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content