Vychází prosincové číslo Zpravodaje

Najdete v něm zajímavý rozhovor se sběratelem veteránů Martinem Stárkem, která bydlí v Mníšku pod Brdy.
Seznámíme vás s výsledky ustavujícího zastupitelstva, které zvolilo nové vedení našeho města. Přiblížíme základní body programového prohlášení nové koalice a zhodnocení předaných projektů novému vedení města. Vysvětlíme úskalí, se kterými se potýkají myslivci při snižování počtu černé zvěře. Pochlubíme se úspěšnou akcí Sbírka potravin, ve které se ukázalo, že obyvatelé Mníšku pod Brdy mají dobrá srdce!
Najdete tu také ohlédnutí za koncertem Milana Drobného, legendy československého popu, který přijel do Pavilonu potěšit naše seniory. Začíst se můžete i do reportáží z několika „dušičkových a svatomartinských“ akcí, které se v Mníšku konaly během poloviny listopadu. Zpravodaj obsahuje také pozvánky na zajímavé kulturní a společenské akce plánované v našem městě na adventní a vánoční období. Potěší jistě i pozvánka na populární Předčasný Silvestr s ohňostrojem, který se do našeho města vrací po dvou letech. Jsou tu také informace z činnosti mníšeckých sportovních a volnočasových spolků i příspěvkových organizací.
V rubrice Podporujeme mníšecké podnikatele se podíváme do nově otevřené pivnice Podloubí na Starém sídlišti a pozveme vás do Ateliéru Art-Deco, kde na vás doslova dýchne kouzlo Vánoc.
Nově přinášíme soutěž na pokračování s Mníšeckým místopisem, která potrvá až do léta a můžete v ní vyhrát exkluzivní osobní prohlídku mníšeckého zámku!
Nechybí ani křížovka o poukazy do multikina a oblíbená zvířátková spojovačka.
Tištěný Zpravodaj najdete ve vašich poštovních schránkách poslední listopadový víkend. Vydání si ale můžete stáhnout a přečíst již nyní na tomto ODKAZU.

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content