Vychází listopadové číslo Zpravodaje městečka pod Skalkou

Najdete v něm zajímavý rozhovor s Martinem Cihlou, předsedou místního spolku chovatelů drobného zvířectva.
Seznámíme vás se čtyřmi investičními projekty dokončenými během října. Přinášíme výsledky letošního Participativního rozpočtu, kdy sami občané svými hlasy rozhodli, které z předložených návrhů zvelebí naše město.
Pravidelně vám sdílíme události, které v uplynulém měsíci řešili strážníci městské policie. Informuje vás o tom, že se druhou listopadovou sobotu můžete zapojit do další Potravinové sbírky, která tentokrát proběhne v Albertu, a jejímž cílem je pomáhat lidem v tíživé životní situaci.
Dočtete se v něm o vzdělávacích a volnočasových aktivitách, které pro své seniory pravidelně organizuje mníšecká radnice. Najdete tu ohlédnutí za kulturními akcemi, které se konaly během uplynulých týdnů. Zpravodaj obsahuje také pozvánky na zajímavé kulturní, společenské a sportovní akce plánované v našem městě v měsíci listopadu. Jsou tu informace z činnosti mníšeckých sportovních a volnočasových spolků i příspěvkových organizací.
V rubrice Podporujeme mníšecké podnikatele vás pozveme dvakrát do Rymaně: za farmářskou rodinou Hrubých a do truhlářské dílny Romana Freislebena.
V rubrice, čerpající z mníšecké historie, podáváme zprávu o nálezu zlatého pokladu před 163 lety.
Nechybí ani oblíbená křížovka o vouchery do multikina a Spojovačka.
Tištěný Zpravodaj najdete ve vašich poštovních schránkách poslední říjnový víkend.

Vydání si ale můžete stáhnout a přečíst již nyní na tomto ODKAZU.

 

 

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content