Vychází květnové číslo Zpravodaje městečka pod Skalkou

Najdete v něm zajímavý rozhovor s ředitelkou Základní školy Komenského 886 Marcelou Krákorovou.

Seznámíme vás s architektonickou studií Svazkové školy pro 540 žáků, která bude vybudována na poli vedle garáží v Řevnické ulici a mohla by, v ideálním případě, stát již v roce 2026.
Blíže se věnujeme dvěma proběhlým dobrovolnickým akcím, zaměřeným na ochranu životního prostředí a charitu: Ukliďme Mníšek a Sbírce potravin pro potřebné občany.
Dále přinášíme informace o opravách komunikací, které začaly na jaře a také dlouho očekávané rekonstrukci Řevnické ulice.
Dočtete se v něm o rozličných aktivitách, které pro své seniory od jara tohoto roku organizuje mníšecká radnice: pohybových i kulturních.
Najdete tu také ohlédnutí za kulturními a sportovními akcemi, které se v našem městě konaly během března a dubna. Zpravodaj obsahuje také pozvánky na zajímavé kulturní a společenské akce plánované v našem městě v měsíci květnu. Jsou tu také informace z činnosti mníšeckých sportovních a volnočasových spolků i příspěvkových organizací.
V rubrice Podporujeme mníšecké podnikatele vás pozveme do levandulové zahrady a do prodejny, která se specializuje na dovoz cejlonských čajů.
V rubrice, čerpající z mníšecké historie, odhalíme, kde jsou varhany, které kdysi stávaly na kůru v kostelíku sv. Máří Magdalény na Skalce.
Nechybí ani oblíbená křížovka o poukazy do multikina a Spojovačka.
Tištěný Zpravodaj najdete ve vašich poštovních schránkách poslední dubnový víkend.

Vydání si ale můžete stáhnout a přečíst již nyní na tomto odkazu: www.mnisek.cz/wp-content/uploads/2023/04/Zpravodaj_kveten2023.pdf

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content