Rozhodněte, jak Nápad pro Mníšek promění vaše okolí

Letošní ročník Nápadu pro Mníšek se blíží do finále. Od 15. listopadu může každý obyvatel Mníšku hlasovat a rozhodnout o tom, které ze 17 nápadů budou vybrány k realizaci. Je to jednoduché, postačí si vybrat na webu www.napadpromnisek.cz, nebo přijít osobně na úřad a hlasovat s asistencí. Čas máte do konce listopadu.

V rámci letošního Nápadu pro Mníšek poslali obyvatelé Mníšku celkem 28 nápadů na vylepšení našeho města. Během srpna a září odborná komise předložené návrhy posuzovala a hodnotila, zda jsou z hlediska odhadovaných nákladů a podmínek stanovených památkáři a ochranou přírody realizovatelné.
Sítem odborné hodnotící komise nakonec prošlo a do hlasování postoupilo 17 návrhů,
které si můžete prohlédnout na webových stránkách www.napadpromnisek.cz.

Jak bude probíhat hlasování?
Každý hlasující má k dispozici 5 pozitivních hlasů a 2 negativní. Každému návrhu je možné udělit pouze jeden hlas. Hlasování probíhá prostřednictvím online hlasovací aplikace webových stránkách www.napadpromnisek.cz, která umožní odeslat hlas z jakéhokoliv zařízení s připojením k internetu (počítač, chytrý telefon nebo tablet).
Při hlasování budete potřebovat svůj mobilní telefon. Před odesláním hlasování je totiž každý hlasující požádán o zadání telefonního čísla, na které mu bude v SMS zprávě doručen unikátní PIN kód sloužící k identifikaci. Tímto způsobem je zaručeno, že každý bude moci hlasovat pouze jednou.

S hlasováním rádi pomůžeme
Samozřejmě myslíme i na ty, kteří nejsou zvyklí pracovat s počítačem či internetem. Ti mohou přijít osobně na městský úřad za koordinátorem Nápadu pro Mníšek Lubošem
Kožíškem, který jim s hlasováním pomůže. S hlasováním vám pomůžeme také, pokud
dorazíte v sobotu 27. listopadu na Knoflíkový trh do městského informačního stánku. Využít můžete třeba také veřejný internet v městské knihovně. Nezapomeňte si s sebou vzít mobilní telefon.

Co bude následovat po hlasování?
Po ukončení hlasování budou u každého návrhu pozitivní a negativní hlasy navzájem
odečteny a sestaví se výsledkový žebříček. Na základě tohoto žebříčku budou rozděleny finanční prostředky potřebné pro realizaci návrhu, v pořadí od návrhu, který získal nejvíce bodů, až do vyčerpání přidělených finančních prostředků. V našem případě se
jedná o částku 500 000 Kč.

S výsledky hlasování i s návrhem či návrhy, které svými hlasy vyberete pro realizaci
v roce 2022, vás seznámíme začátkem prosince na webových stránkách www.napadpromnisek.cz a www.zpravyzmnisku.cz.

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content