Po sedmi letech do Prostředního rybníka zase proudí voda. A už tu zůstane, protože plocha zátopy je již hotova.
Jeho napouštění souvisí s výlovem Zadního rybníka, který proběhne 4. dubna. Přípravné práce začnou již 1. dubna kontrolovaným upouštěním vody a rybáři ČRS MO Bohutín, kteří se o naše rybníky starají, budou na vše dohlížet ve dne v i noci.
Prostřední rybník prochází v posledních dvou letech celkovou rekonstrukcí. Dokončena by měla být během letošního jara.
