Po sedmi letech do Prostředního rybníka zase proudí voda. A už tu zůstane, protože plocha zátopy je již hotova. Jeho napouštění souvisí s výlovem Zadního
Mníšecké radnici se podařilo domluvit s Ředitelstvím silnic a dálnic ČR (ŘSD) výstavbu dalších dvou protihlukových stěn podél dálnice D4. Přípravné práce na jejich výstavbě začaly