Rozloučení s létem v Rymani

Rozloučení s létem a přehlídka drobného zvířectva proběhnou v Rymani i letos

Je mi velkým potěšením vás jménem rymaňských chovatelů srdečně pozvat na přehlídku drobných i větších zvířat, která se uskuteční v sobotu 21. 8. 2021 na místním obecním hřišti (cestu na hřiště přehledně označíme). Přijďte si užít jedinečnou atmosféru tradiční sousedské akce.

Společně s dobrovolnými hasiči, fotbalisty z FC Žízeň Rymaně a jezdeckým klubem Kalista připravujeme bohatý program pro děti i dospělé.
Můžete se těšit na ukázku výcviku koní Městské policie hl. města Prahy a ukázku práce psovodů. Dobrovolní hasiči předvedou jeden ze svých cvičných zásahů a rymaňští fotbalisté připraví zábavné pohybové hry pro děti. Děti se dále mohou těšit na skákací hrad a možná i divadélko. Zajímavé bude také vypouštění poštovních holubů.

Přehlídku drobných zvířat obohatíme o expozici domácích zvířat, morčátek či jiných zvířátek od mladých chovatelů. Děti se budou moci svézt na koni a nebude chybět ani ukázka králičího hopu. Mnohé potěší prezentace poznatků zkušeného místního včelaře, pěstitele kaktusů a sedláka. Jako každý rok bude možné během přehlídky zakoupit chovná zvířata, domácí med a také kaktusy. Přichystáme pro Vás chutné občerstvení a u dětí tolik oblíbenou tombolu.

Akce se bude konat za finančního přispění města Mníšku pod Brdy a pod záštitou starostky Magdaleny Davis.

Těšíme se na vás v příjemném vesnickém prostředí a na shledanou v Rymani!

Luboš Kožíšek

Událost je ukončena.

Datum

21 Srp 2021
Události vypršely
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content