60. výstava králíků, holubů a drůbeže

Základní organizace českého svazu chovatelů Mníšek pod Brdy vás srdečně zve na svou již 60. výstavu. Díky uvolnění karanténních opatření vás budeme moci i letos přivítat na paloučku před penzionem Obora v termínu 17. – 19. července 2020.

Naše třídenní jubilejní výstava bude otevřena v pátek 17.7. od 14:00 do 19:00V sobotu 18.7. od 8:00 do 19:00 a v neděli 19.7. od 8:00 do 14:00. Kromě stěžejní přehlídky chovaných králíků, drůbeže, holubů a dalšího zvířectva, z něhož bude některé i prodejné, chystáme, nejen pro děti, i doplňkový program.

V sobotu od 10:00 přijedou hosté ze ZO Suchomasty a předvedou ukázky králičích dovedností (králičí hop). Dále se můžete těšit na povídání o práci s koňmi a svezení na nich a ukázky canisterapie s přednáškou. Spolek Mezilidmi z.s. se přidá Tvořivým trhem. V jednání jsou dřevěné atrakce pro děti (bagříky, kolotoč, střelnice), přednášky o včelařství s ukázkami chovu a další.
V neděli kolem 14. hodiny proběhne předání pohárů a čestných cen úspěšným chovatelům vystavených zvířat. Držte nám palce, aby i letos některá z ocenění zůstala u chovatelů mníšecké organizace.
Po celou dobu výstavy se stánek s občerstvením postará o vaši pohodu a budete moci i vyzkoušet štěstí v naší tombole.

Chceme, aby se naše výstava stala opět pohodovým klidným a příjemným místem, kam rádi s celou rodinou zavítáte, pobavíte se a dovíte něco nového ze života zvířat. Uvítáme, když rozšíříte naše řady dospělých chovatelů a třeba se nám už konečně podaří obnovit i kroužek chovatelů mladých.
Vstupné na výstavu bude pouhých 40 Kč za dospělého, děti mají vstup zdarma.

Více informací i konečné časy s doplňkovým programem najdete na našem webu: http://cschzomnisekpodbrdy.freepage.cz/. Případně pište na cschzo.mnisekpodbrdy@seznam.cz.
V případě jakýchkoliv dotazů, nabídce pomoci při konání výstavy, případně sponzorských příspěvků nás neváhejte kontaktovat.
Krásné dny a chovu zdar!

Událost je ukončena.

Značky:

Datum

18 Čvc 2020
Události vypršely

Čas

8:00 - 19:00
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content