Vychází zimní dvojčíslo Zpravodaje

Najdete v něm zajímavý rozhovor s majitelem autobusové dopravní společnosti Martinem Uhrem.
Seznámíme vás s výsledky prosincového zastupitelstva, které schválilo řadu zásadních materiálů pro chod našeho města v roce 2023: Rozpočet města, „Obecně závaznou vyhlášky o místním poplatku za odkládání komunálního odpadu z nemovité věci – od 1. 1. 2023“, Kalkulaci vodného a stočného a Finanční příspěvky sportovním a volnočasovým spolkům na činnost.
Dočtete se o souvislostech výběrového řízení, které společně vyhlásily Středočeský kraj a hl. město Praha, na nového autobusového dopravce na Mníšecku od 1. 12. 2024. Přinášíme seznam umístění nových kontejnerů na použité jedlé tuky a oleje, ceník povolenek k rybolovu na Zámeckém rybníku a také přehledné představení služby Senior Taxi, kterou bude mníšecká radnice provozovat v roce 2023.
Najdete tu také ohlédnutí za kulturními akcemi, které se v našem městě konaly v adventním a vánočním období. Zpravodaj obsahuje také pozvánky na zajímavé kulturní a společenské akce plánované v našem městě v únoru a březnu. Jsou tu také informace z činnosti mníšeckých sportovních a volnočasových spolků i příspěvkových organizací.
V rubrice Podporujeme mníšecké podnikatele vás pozveme na taneční kurzy do Pavilonu a představíme vám malíře pokojů, otce a syna Frkovi.
Zabýváme se plánovaným otevřením kamenolomu v Nové Vsi pod Pleší, jehož činnost může negativně ovlivnit životní prostředí také v našem městě. Následuje názor protistrany, která chce kamenolom provozovat.
Nechybí ani oblíbená křížovka o poukazy do multikina.
Tištěný Zpravodaj najdete ve vašich poštovních schránkách poslední lednový víkend. Vydání si ale můžete stáhnout a přečíst již nyní na tomto ODKAZU.

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content