Vychází zimní dvojčíslo Zpravodaje městečka pod Skalkou

Najdete v něm zajímavý rozhovor s ředitelem nové odpadářské společnosti BOS Janem Markem..
Dozvíte se o tom, že radnice i v roce 2022 nabízí mníšeckým seniorům a hendikepovaným občanům zvýhodněnou službu Senior Taxi. Informujeme vás o termínech a způsobech úhrady pravidelných poplatků za svoz komunálního odpadu. Najdete tu shrnutí adventních a vánočních kulturních akcí pořádaných městem a farností. Nechybí ani informace z činnosti mníšeckých sportovních a volnočasových spolků i příspěvkových organizací. Nově zavádíme neplacenou rubriku Podporujeme mníšecké podnikatele, kde vám postupně představíme zajímavé místní podniky, které rozhodně stojí za vaši návštěvu a seznámíme vás také se službami, které podnikatelé z našeho města provozují.
V Historickém okénku si připomeneme tragický osud mníšecké rodiny Nathanů, která patřila k obětem holocaustu. Nezapomněli jsme ani na oblíbenou křížovku, ve které můžete vyhrát dárkové poukazy do multikina Cinema City.
Tištěný Zpravodaj najdete ve svých poštovních schránkách během prvního únorového týdne. Vydání si ale můžete stáhnout a přečíst již nyní na odkazu: https://www.mnisek.cz/wp-content/uploads/2022/02/Zpravodaj_zima_2022.pdf

 

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content