Vychází říjnové číslo Zpravodaje

Najdete v něm zajímavý rozhovor s kaskadérem Miroslavem Lhotkou, který bydlí v Rymani.
Seznámíme vás s výsledky voleb do Zastupitelstva města Mníšek pod Brdy, které se uskutečnily ve dnech 23. a 24. září. Podíváme se na výběr nedůležitějších usnesení, které na svém posledním jednání schválili zastupitelé zvolení pro období 2018 až 2022. Informuje vás o získání dotací ve výši 16,8 milionu korun na vybudování retenčních nádrží pro zachycování dešťové vody, o instalaci dubové Zvoničky u vodní nádrže v Rymani nebo o modernizaci městského mobiliáře o parkové lavičky a odpadkové koše. Nechybí ani pozvánka do říjnové Výzvy 10 000 kroků, která se koná již počtvrté.
Nepřehlédněte ani zprávy o opravě dálnice D4, která na jeden měsíc uzavře sjezd do Mníšku ze směru od Prahy a trvale zruší autobusovou zastávku.
Najdete tu také ohlédnutí za dvaadvacátým ročníkem rodinného festivalu Štrůdl a dalšími kulturními akcemi, které se v našem městě konaly během uplynulých týdnů.
V rubrice Podporujeme mníšecké podnikatele se podíváme do pekárny a cukrárny bratrů Jarolímkových a pozveme vás na lekce jógy, které v podzámčí vede Denisa Dolejšová.
V Historickém okénku vzpomeneme na událost, ke které došlo před 98 lety a hlavní roli v ní hrál alkohol.
Tištěný Zpravodaj najdete ve vašich poštovních schránkách první říjnový víkend. Vydání si ale můžete stáhnout a přečíst již nyní na tomto odkazu.

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content