Vychází listopadové číslo Zpravodaje

Najdete v něm zajímavý rozhovor se zpěvačkou a herečkou Esther Mertovou, která bydlí v Mníšku pod Brdy.
Seznámíme vás s výsledky hospodaření odpadářské společnosti BOS s. r. o. po necelém roce od jejího fungování. Informujeme vás o stavu Změny č. 1 územního plánu a o úspěšném výlovu Zadního rybníka. Podíváme se na Skalku, kde byl vysazen dub Patrik a instalována poutnická budka Všerubské trasy Svatojakubské cesty. Jistě potěší i článek o získání hracího prvku Mraveniště pro školkovou zahradu na Malém náměstí. Nechybí ani stránka věnovaná seniorským aktivitám.
Najdete tu také ohlédnutí za dvěma koncerty a výstavou, které se v našem městě konaly během měsíce října. Zpravodaj obsahuje také pozvánky na zajímavé kulturní a společenské akce konané v našem městě v následujících týdnech. Jaou tu také informace z činnosti mníšeckých sportovních a volnočasových spolků i příspěvkových organizací.
V rubrice Podporujeme mníšecké podnikatele se podíváme do rymaňské Restaurace a penzionu U Kašných a pozveme vás do Obchodního centra Mníšek pod Brdy.
V Historickém okénku připomeneme veřejný lynč a rabování, zapříčiněné manželskou nevěrou, ke kterým došlo před 128 lety.
Tištěný Zpravodaj najdete ve vašich poštovních schránkách poslední říjnový víkend. Vydání si ale můžete stáhnout a přečíst již nyní na tomto odkazu.

Závěrem se omlouváme se tiskovou chybu na poslední obálce, kde je zde chybně uvedeno datum konání Knoflíkového trhu: správně má být sobota 26. listopadu.

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content