Vychází letní dvojčíslo Zpravodaje městečka pod Skalkou

Najdete v něm zajímavý rozhovor s mníšeckou veterinářkou Irenou Luxovou.
Seznámíme vás s objektem zvaným Kremrole, který zatím hledá své smysluplné využití i umístění. Přinášíme informace o stavbě křižovatky s kruhovým objezdem pod dálničním mostem, která začne 24. července, se seznamem dopravních omezení a doporučených objížděk. Informujeme o tom, že se našel zájemce o zvelebení okolí Zadního rybníka k volnočasovým aktivitám mníšeckých obyvatel.
Dočtete se o změně parkovacího režimu na velkém parkovišti před Albertem, ke které dojde od července. Máme pro vás souhrn aktivit městské policie během uplynulého měsíce.
Zpravodaj obsahuje program Skalecké pouti 2023 a pozvánky na další kulturní a společenské akce konané během letních prázdnin. Jednou z nejzajímavějších je Dřevosochařské sympozium, kterému poskytla zázemí na svém hřišti ZŠ Komenského 420.
Jsou tu dále informace z činnosti mníšeckých sportovních a volnočasových spolků i příspěvkových organizací a poděkování odcházející ředitelce MŠ 9. května.
V rubrice Podporujeme mníšecké podnikatele vás pozveme do IPhonku a poradíme, kde za vás vyřídí přípojku na vodovodní a kanalizační řad.
V rubrice, čerpající z mníšecké historie, informuje o tragickém utonutí mladého muže v rybníce Sýkorníku.
Nechybí ani oblíbená křížovka o vouchery do multikina a Spojovačka.
Tištěný Zpravodaj najdete ve vašich poštovních schránkách první červencový víkend.

Vydání si ale můžete stáhnout a přečíst již nyní na tomto odkazu: https://www.mnisek.cz/wp-content/uploads/2023/06/Zpravodaj_letnidvojcislo_2023.pdf

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content