Vychází dubnové číslo Zpravodaje městečka pod Skalkou

Najdete v něm zajímavý rozhovor se sourozenci MICHALEM POMAHAČEM a TEREZOU ŠTENCAROVOU, kteří chtějí prostřednictvím Nadačního fondu CAG pomáhat lidem z Mníšku pod Brdy a Kytína, kteří se ocitli v tíživé životní situaci.
Přinášíme informace o každoročním blokovém čištění komunikací po zimní údržbě se seznamem ulic a termíny. Představíme podmínky a cíle pilotního projektu D2D třídění odpadů. Seznámíme vás s novinkami ohledně plánované Svazkové školy pod Skalkou. Pozveme vás na úklid Mníšku, který se bude konat první dubnový víkend.
Pravidelně vám sdílíme události, které v uplynulém měsíci řešili strážníci Městská policie Mníšek pod Brdy.
Najdete tu ohlédnutí za kulturními a společenskými akcemi, které se konaly během posledních týdnů. Zpravodaj obsahuje také pozvánky na zajímavé kulturní a společenské události plánované v našem městě během Velikonoc a dubna. Nechybí tu ani informace z činnosti mníšeckých sportovních a volnočasových spolků i příspěvkových organizací.
V rubrice, čerpající z místní historie, se podíváme na pobyty c. a k. armády v našem městě a okolí počátkem 20. století.
Nechybí ani oblíbená křížovka o vouchery do multikina a Spojovačka.
Tištěný Zpravodaj najdete ve vašich poštovních schránkách o velikonočních svátcích.

Vydání si ale můžete stáhnout a přečíst již nyní na tomto odkazu: https://www.mnisek.cz/wp-content/uploads/2024/03/Zpravodaj_duben2024.pdf

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content