Vychází dubnové číslo Zpravodaje městečka pod Skalkou

Najdete v něm zajímavý rozhovor s mentorem a koučem Petrem Janem Křenem, který již 12. rokem žije v Mníšku pod Brdy.
Seznámíme vás s výsledky březnového zasedání mníšeckého zastupitelstva, odchodem ortopeda MUDr. Vladimíra Janečka a rozpisem termínů pro každoroční blokové čištění ulic.
Věnujeme se několika investičním projektům: výstavbě okružní křižovatky, která začne během letošního června, vybudování multifunkčního hřiště V Edenu a přípravám na stavbu Svazkové školy v lokalitě Řevnická.
Přinášíme informace k dalšímu ročníku Participativního rozpočtu, do kterého se může svými nápady i hlasováním zapojit kdokoli z obyvatel našeho města.
Dočtete se o nových pohybových aktivitách, které pro své seniory naplánovala mníšecká radnice.
Najdete tu také ohlédnutí za kulturními a sportovními akcemi, které se v našem městě konaly během března. Zpravodaj obsahuje také pozvánky na zajímavé kulturní a společenské akce plánované v našem městě v měsíci dubnu. Jsou tu také informace z činnosti mníšeckých sportovních a volnočasových spolků i příspěvkových organizací.
V rubrice Podporujeme mníšecké podnikatele vás pozveme do Hostince u Káji Maříka a představíme masérku Karolínu Hejnarovou.
V rubrice z mníšecké historie si připomeneme kriminální případ, ke které došlo před 100 lety, a jehož příčinou byla nešťastná láska.
Nechybí ani oblíbená křížovka o poukazy do multikina a Spojovačka.
Tištěný Zpravodaj najdete ve vašich poštovních schránkách první dubnový víkend.
 
Vydání si ale můžete stáhnout a přečíst již nyní na tomto odkazu: http://www.mnisek.cz/…/2023/03/Zpravodaj_duben_2023.pdf
 

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content