Vychází dubnové číslo Zpravodaje městečka pod Skalkou

Najdete v něm přílohu Mníšek pomáhá Ukrajině se zajímavými rozhovory se čtyřmi ukrajinskými ženami, které bydlí v našem městě. Ohlédneme se i za charitativním Koncertem pro Ukrajinu, který vynesl přes 140 000 korun.
Dozvíte se o tom, že radnice získala potřebnou dotaci na opravu Prostředního rybníka, která začne na podzim. Informujeme vás o termínech blokového čištění ulic, nové podobě lokality Dolíky a dubnové Výzvě 10 000 kroků, do které se můžete zapojit a udělat něco pro vaše zdraví.
Najdete tu také pozvánky na zajímavé kulturní a společenské akce, které se konají v našem městě během dubna i května. Nechybí ani pravidelné informace z činnosti mníšeckých sportovních a volnočasových spolků i příspěvkových organizací.
V rubrice Představujeme mníšecké podnikatele vás seznámíme s spolumajitelkami kavárny a bistra Tady & Teď a podíváme se do kosmetického salonu Pretty Visage Studio.
V historickém okénku se přesunume do roku 1915, kdy do našeho města přišla první vlna běženců.
Tištěný Zpravodaj najdete první dubnový víkend ve vašich poštovních schránkách. Vydání si ale můžete stáhnout a přečíst již nyní ZDE.

Sdílejte na sociálních sítích

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content