Vychází dubnové číslo Zpravodaje městečka pod Skalkou

Najdete v něm přílohu Mníšek pomáhá Ukrajině se zajímavými rozhovory se čtyřmi ukrajinskými ženami, které bydlí v našem městě. Ohlédneme se i za charitativním Koncertem pro Ukrajinu, který vynesl přes 140 000 korun.
Dozvíte se o tom, že radnice získala potřebnou dotaci na opravu Prostředního rybníka, která začne na podzim. Informujeme vás o termínech blokového čištění ulic, nové podobě lokality Dolíky a dubnové Výzvě 10 000 kroků, do které se můžete zapojit a udělat něco pro vaše zdraví.
Najdete tu také pozvánky na zajímavé kulturní a společenské akce, které se konají v našem městě během dubna i května. Nechybí ani pravidelné informace z činnosti mníšeckých sportovních a volnočasových spolků i příspěvkových organizací.
V rubrice Představujeme mníšecké podnikatele vás seznámíme s spolumajitelkami kavárny a bistra Tady & Teď a podíváme se do kosmetického salonu Pretty Visage Studio.
V historickém okénku se přesunume do roku 1915, kdy do našeho města přišla první vlna běženců.
Tištěný Zpravodaj najdete první dubnový víkend ve vašich poštovních schránkách. Vydání si ale můžete stáhnout a přečíst již nyní ZDE.

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content