Vychází červnové číslo Zpravodaje městečka pod Skalkou

Najdete v něm zajímavý rozhovor s moderátorem ZBYŇKEM MERUNKOU, který od roku 1997 bydlí s rodinou v Mníšku pod Brdy.
 
Přinášíme informace o plánované rekonstrukci parkoviště před zdravotním střediskem v Komenského ulici a zjednosměrnění příjezdů a výjezdů, která má vyřešit problémy s parkováním v této lokalitě. Seznámíme vás s výsledky dvou setkání s veřejností, které se týkaly budoucí podoby Skateparku v Řevnické ulici, resp. plánované podoby ulic Švermova a Rymaňská. Dočtete se také o výsledcích restaurátorského průzkumu ve skaleckém kostele.
Pozveme vás na další Setkání se starostou a radními, která se budou opakovat každý měsíc, a kam můžete přijít se svými podněty, stížnosti i připomínkami.
Pravidelně vám sdílíme události, které v uplynulém měsíci řešili strážníci Městská policie Mníšek pod Brdy. V květnu pokračovali i v prevenci ve školách a školkách.
Najdete tu ohlédnutí za kulturními a společenskými akcemi, které se konaly během posledních týdnů. Zpravodaj obsahuje také pozvánky na zajímavé kulturní a společenské události plánované v našem městě během měsíce června. Nechybí tu ani informace z činnosti mníšeckých sportovních a volnočasových spolků i příspěvkových organizací.
V rubrice, čerpající z místní historie, si připomeneme 77 let starý hrdinský čin, který v Londýně proslavil občanku Mníšku pod Brdy.
Nechybí ani oblíbená křížovka o vouchery do multikina a Spojovačka.
Tištěný Zpravodaj najdete ve vašich poštovních schránkách první květnový víkend.
 
Vydání si ale můžete stáhnout a přečíst již nyní na tomto odkazu: https://www.mnisek.cz/…/2024/05/Zpravodaj_cerven_2024.pdf
 
 

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content