Vychází červnové číslo Zpravodaje městečka pod Skalkou

Najdete v něm zajímavý rozhovor s vlastníkem Dolu Skalka Igorem Gajduškem.
Seznámíme vás s aktuálním stavem rozpracovanosti investičních akcí a výsledky posledního zastupitelstva města. Poslední květnovou středu vás pozveme vás do Pavilonu na veřejnou prezentaci Architektonické studie Svazkové školy pod Skalkou. Blíže se věnujeme 13 nápadům pro Mníšek, z nichž v říjnovém hlasování sami vyberete vítěze, které zvelebí naše město. Dále přinášíme informace o výsledcích soutěže ve třídění odpadu, která probíhala ve Středočeském kraji a naše město v ní obsadilo skvělé 2. místo. Přinášíme také výsledky Dubnové výzvy 10 000 kroků, kterého se obyvatelé Mníšku účastnili již popáté. Dočtete se v něm o pohybových a vzdělávacích aktivitách, které pro své seniory organizuje mníšecká radnice. Najdete tu ohlédnutí za kulturními a sportovními akcemi, které se v našem městě konaly během května. Zpravodaj obsahuje také pozvánky na zajímavé kulturní a společenské akce plánované v našem městě v měsíci červnu. Jsou tu informace z činnosti mníšeckých sportovních a volnočasových spolků i příspěvkových organizací a zejména přehled dosud neobsazených příměstských táborů, kam můžete ještě přihlásit vaše děti.

V rubrice Podporujeme mníšecké podnikatele vás pozveme do nové asijského bistra na náměstí a poradíme, kde můžete zrelaxovat tělo i duši.

V rubrice, čerpající z mníšecké historie, informuje o zbytečném sousedském sporu, který ukončil před 95 lety výstřel.

Nechybí ani oblíbená křížovka o vstupenky na představení Dívčí válka a Spojovačka.

Tištěný Zpravodaj najdete ve vašich poštovních schránkách poslední květnový víkend.

Vydání si ale můžete stáhnout a přečíst již nyní na tomto odkazu: https://www.mnisek.cz/wp-content/uploads/2023/05/Zpravodaj_cerven2023.pdf

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content