Vychází březnové číslo Zpravodaje městečka pod Skalkou

Najdete v něm zajímavý rozhovor s výtvarnicí Ninou Danišovou žijící a tvořící v Rymani.
Rozsáhle se věnujeme tématu retenční nádrže – postřehy zastupitelů a profesionálů z oboru jsme zpracovali do jednoho tématu tak, aby co nejlépe představilo projekt a jednotlivé názory i důvody pro a proti.
Přinášíme přehled gescí jednotlivých členů Rady města Mníšek pod Brdy i s jejich kontakty, na které se můžete obracet v případě dotazů a připomínek. Seznámíme vás s výsledky Volby prezidenta České republiky podle statistik mníšeckých voličů.
Dočtete se o plánovém projektu realizace chodníku V Lipkách, aktuálních informacích o objednaných kompostérech i termínu, kdy do Mníšku přijedou pracovnice Finančního úřadu, kterým můžete předat svá zpracovaná daňová přiznání.
Najdete tu také ohlédnutí za kulturními akcemi, které se v našem městě konaly během ledna a února. Zpravodaj obsahuje také pozvánky na zajímavé kulturní a společenské akce plánované v našem městě v měsíci březnu. Jsou tu také informace z činnosti mníšeckých sportovních a volnočasových spolků i příspěvkových organizací. Současně zveme aktivní veřejnost k účasti v Dubnové výzvě 10 000 kroků.
Připomínáme tragické první výročí ruské agrese proti Ukrajině a přinášíme pohled několika ukrajinských běženkyň na jejich život v Mníšku pod Brdy.
V rubrice Podporujeme mníšecké podnikatele vás pozveme do Clubu EF do podzámčí a představíme uměleckého kováře Jana Hejnara.
Nechybí ani oblíbená křížovka o poukazy do multikina.
Tištěný Zpravodaj najdete ve vašich poštovních schránkách poslední únorový víkend. Vydání si ale můžete stáhnout a přečíst již nyní na tomto odkazu: www.mnisek.cz/wp-content/uploads/2023/02/Zpravodaj_328_web.pdf.

 

 

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content