Mníšek přechází na modernější a efektivnější mobilní aplikaci AppSisto

Až do loňského roku využívalo město pro informování svých obyvatel aplikaci Munipolis/Mobilní Rozhlas, ale od ledna 2024 přešlo na modernější a uživatelsky příjemnější aplikaci AppSisto.

Aplikace Mníšek pod Brdy obsahuje důležité informace o městě. Najdete v ní informace o veškerém dění ve městě, potřebné kontakty, aktuality a mnoho dalšího. V aplikaci naleznete nezbytné odkazy, úřední hodiny městského úřadu, ale i kam se vydat za kulturou a sportem. Aplikace nabízí kontaktní formulář, rychlé psaní e-mailu či snadné volání. V sekci pro turisty objevíte tipy na výlety a kam se vydat za památkami.

Do vašich chytrých mobilů si můžete stáhnout zdarma a bez registrace mobilní aplikaci AppSisto. Stažení aplikace můžete provést na Google Play nebo App Store.

Díky aplikaci AppSisto budete mít informace z městského úřadu přehledně na jednom místě!

Díky aplikaci AppSisto budete mít informace z městského úřadu přehledně na jednom místě!

Aplikace umožňuje také odesílání notifikačních zpráv – budete okamžitě informováni o důležitých novinkách z našeho města.

Pro vás, kteří jste se již v minulosti registrovali v aplikaci Munipolis/Mobilní Rozhlas, se nic nemění. Vaše kontakty jsou převedeny do nové aplikace AppSisto.
Rozeslání smsek a e-mailů
, ve kterých jsme vás informovali o plánovaných dopravních uzavírkách, výpadcích vody či elektřiny nebo o termínech konání kulturních akcí, zůstává zachováno.

 

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content