Radnice rozdává respirátory seniorům a lidem v hmotné nouzi

Vedení města se rozhodlo, že poskytne zdarma přes tisíc respirátorů mníšeckým seniorům starším 65 let, invalidním důchodcům, osobám s průkazem ZTP nebo ZTP/P a lidem, kteří se ocitli v hmotné nouzi.

„Uvědomujeme si, že pořizování respirátorů může pro některé lidi znamenat nepříjemný zásah do jejich rodinného rozpočtu. Podařilo se nám shromáždit zhruba 1 300 respirátorů třídy FFP 2, z nichž většinu jsme přivezli ze skladu Potravinové banky Ministerstva práce a sociálních věcí, 250 respirátorů české výroby městu darovala zastupitelka Andrea Midkiff a zbytek byly naše zásoby. Rádi je rozdáme zdarma našim seniorům a lidem v hmotné nouzi,“ říká starostka Magdalena Davis.

Respirátory si mohou zájemci (každý obdrží 6 ks) vyzvednout v kanceláři u Bc. Lukáše Říhy (MěÚ Mníšek pod Brdy, Dobříšská 56, kancelář v přízemí) v době vládou nařízených úředních hodin: v pondělí a ve středu vždy mezi 7:30-11:30 a 12:30-17:30. Rozdávat se budou až do vyčerpání zásob.

Zájemci o respirátory si s sebou přinesou doklad potvrzující, že na vydání respirátorů mají nárok (občanský průkaz, kartičku ZTP apod.)

Pro více informací můžete volat panu Říhovi na tel.: 739 735 447.

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content