Radnice rozdává respirátory seniorům a lidem v hmotné nouzi

Vedení města se rozhodlo, že poskytne zdarma přes tisíc respirátorů mníšeckým seniorům starším 65 let, invalidním důchodcům, osobám s průkazem ZTP nebo ZTP/P a lidem, kteří se ocitli v hmotné nouzi.

„Uvědomujeme si, že pořizování respirátorů může pro některé lidi znamenat nepříjemný zásah do jejich rodinného rozpočtu. Podařilo se nám shromáždit zhruba 1 300 respirátorů třídy FFP 2, z nichž většinu jsme přivezli ze skladu Potravinové banky Ministerstva práce a sociálních věcí, 250 respirátorů české výroby městu darovala zastupitelka Andrea Midkiff a zbytek byly naše zásoby. Rádi je rozdáme zdarma našim seniorům a lidem v hmotné nouzi,“ říká starostka Magdalena Davis.

Respirátory si mohou zájemci (každý obdrží 6 ks) vyzvednout v kanceláři u Bc. Lukáše Říhy (MěÚ Mníšek pod Brdy, Dobříšská 56, kancelář v přízemí) v době vládou nařízených úředních hodin: v pondělí a ve středu vždy mezi 7:30-11:30 a 12:30-17:30. Rozdávat se budou až do vyčerpání zásob.

Zájemci o respirátory si s sebou přinesou doklad potvrzující, že na vydání respirátorů mají nárok (občanský průkaz, kartičku ZTP apod.)

Pro více informací můžete volat panu Říhovi na tel.: 739 735 447.

Sdílejte na sociálních sítích

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content