Radnice pořádá Velikonoční online koncert – 4. 4.

Po úspěchu čtyř online koncertů z konce minulého roku, kterými mníšecká radnice zpříjemnila divákům adventní, vánoční a novoroční čas, zazní z kostela sv. Václava další hudební bonbónek.

Můžete se na něj těšit na Boží Hod Velikonoční v neděli 4. dubna od 16 hodin. Koncertovat bude rodina Kopeckých z Bratřínova (Ondřej, Veronika, Klára, Barbora, Magdalena, Kristina a Miriam) a zazní housle, violoncello, klarinet, lesní roh, zobcová flétna a zpěv (v různých kombinacích).
Na programu budou skladby barokních velikánů Georga Fridricha Händela, Antonia Vivaldiho a Henryho Purcella, nebude chybět Pohlednice zkomponová Veronikou Kopeckou ani její úpravy lidových písní.
„Letošní Velikonoce proběhnou opět nejspíš za přísných epidemiologických opatření, která nám znemožnují osobní účast na kulturních a společenských akcích. Proto jsme se s farností dohodli, že navážeme na bezvadnou spolupráci z konce loňského roku a uspořádáme další koncert z našeho kostela sv. Václava. Doufáme, že tímto hudebním zážitkem přispějeme k velikonoční atmosféře ve vašich domovech,” přibližuje okolnosti nápadu na uspořádání koncertu starostka Magdalena Davis.

Koncert můžete sledovat v přímém přenosu online na facebookovém profilu města mnisekpodbrdy nebo kanálu Youtube: bit.ly/KoncertyMnisek.

Sdílejte na sociálních sítích

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content