Prodej povolenek na Zámecký rybník pro rok 2023 byl zahájen

Možnost „zachytat si“ na Zámeckém rybníku si občané Mníšku a okolí pochvalují, a proto se město rozhodlo v tomto nastaveném režimu pokračovat i v novém roce. V plánu je doplnění ryb s ohledem na množství úlovků, tak jak se ukáže z vrácených povolenek z loňského roku.

Povolení k lovu bude vydáváno na městském úřadě v úředních hodinách (v pondělí a středu od 8:30 do 11:30 a od 12:30–17:30) v kanceláři v přízemí č. 114 u Ing. Jiřiny Romové, která vydává i rybářské lístky. Lov je umožněn i bez rybářského lístku a není podmíněn členstvím v Českém rybářském svazu.

Každý, kdo si koupí místní povolenku musí dodržovat „Bližší podmínky lovu ryb“, které dostane spolu s „Povolenkou“ a „Evidencí docházky a úlovků“. Evidenci odevzdá do 15 dnů po skončení její platnosti zpět na úřad. Toto je důležité zejména pro přehled, kolik ryb a jaký druh byl vyloven, tudíž které je potřeba opět dokoupit.

Ceny pro rok 2023 zůstávají stejné jako v loňském roce:

Dospělí 1 100 Kč
Mládež (12 až 17 let) + ZTP500 Kč
Děti (6 až 11 let)300 Kč

Pro rybáře jsou vyčištěna krásná a klidná místa na pravém břehu rybníka, tzn. od zámku pod ulicí Tovární směrem k Prostřednímu rybníku. Každé místo je označeno žlutou značkou na nejbližším stromě rostoucím v rámci břehového porostu. Tato místa jsou pravidelně kontrolována a upravována. Na jiných místech je lov zakázán! Parkování je možné na městském pozemku před zámkem, parkování na zeleni je zakázáno!

 

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content