Poslední srpnová sobota bude v Mníšku patřit kapele Queen

Aktualizace:
Akce byla z technických důvodů přesunuta na mníšeckou farní zahradu (nám. F. X. Svobody 38).

Děkujeme za pochopení.

———————————————————————————————————-

V sobotu 28. srpna 2021 si na své přijdou všichni milovníci legendární kapely Queen.
Od 18 hodin na ně na Skalce čeká koncert s názvem QUEEN – 50 LET OD VZNIKU SVĚTOZNÁMÉ KAPELY v podání smyčcového kvartetu YOLO.

Po skončení koncertu bude pod širým nebem promítán oscarový film BOHEMIAN RHAPSODY.

Smyčcový kvartet filharmoniků YOLO vystoupí ve složení: Alexader Hledík (I. housle), Jan Drbohlav (II. housle), Evžen Konstantinov (viola) a Anežka Kyselková (violoncello).
Hraje nejslavnější hity i skladby méně hrané od světoznámé hudební legendy. Slavným písním vdechli styl klasické hudby. A dozvíte se i hodně zajímavého ze života a tvorby kapely QUEEN v průběhu celého půlstoletí.
Během koncertu se můžete těšit také na následující skladby: Bohemian Rhapsody, We Are The Champions, I Want to Break Free, The Show Must Go On nebo Radio Ga Ga.

Předskokanem bude pěvecký sbor LUCKY VOICE BAND.

Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu 200 Kč v mníšeckých kavárnách Malý mnich nebo Patina House (obě jsou na nám. F. X. Svobody). Ke koupi jsou také na pokladně MěÚ Mníšek pod Brdy (pondělí + středa 7:30-11:30 a 12:30-17:30).
Online si vstupenky můžete pořídit na stránkách QR TICKET.
V místě koncertu budou vstupenky stát už 250 Kč.

YOLO kvartet vznikl jako projekt mladých profesionálních hudebníků se vztahem nejenom ke klasické hudbě, ale i k žánrům, které nejsou obvykle se smyčcovým kvartetem spojovány. Díky spolupráci s talentovanými aranžéry jsou tedy na jeho repertoáru skladby nejenom z oblasti klasické hudby, ale zastoupeny jsou i rock, pop, jazz nebo aranže filmové hudby.
Tento široký záběr dal kvartetu možnost představit se na celé řadě akcí, kde dokázalo zaujmout právě díky vhodně zvolenému repertoáru. Kvarteto bylo proto příznivě přijato například na doprovodných kulturních akcích českého předsednictví v Radě ministrů EU, koncertnímu večeru pod záštitou belgické ambasády nebo firemní akci skupiny ČEZ.

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content