Odpadářská společnost BOS získala další popelářský vůz

Za přítomnosti zástupců obcí Dobrovolného svazku obcí Technické služby Brdy a Hřebeny převzal ředitel společnosti BOS Jan Marek nové popelářské vozidlo.

Menší svozové vozidlo značky MAN bylo zakoupeno především z toho důvodu, aby s ním mohli popeláři zajíždět i do hůře přístupných ulic a uliček v rámci regionu, jako je například mníšecká ulice Za Rybníky nebo chatařské oblasti, kam se jejich velké trojosé auto nedostane.
Až do této doby odpad z těchto oblastí vysypávali ručně na valník Citroën Jumper. S nákupem menšího vozu tento poblém pomine a valník bude sloužit už jen pro vysypávání odpadkových košů a operativní účely.
Dalším důvodem je postupné připojování dalších obcí do Dobrovolného svazku obcí Technické služby Brdy a Hřebeny.

Posádka nyní prochází školením a již od příštího týdne můžete nový popelářský vůz BOSu vidět v plné práci v ulicích Mníšku pod Brdy.

Zástupci čtyř členských obcí DSO Technické služby Brdy a Hřebeny: Daniel Březina (starosta Zahořan), Vladimír Dlouhý (starosta Jíloviště), Petr Chmelík (starosta Nového Knína), Magdalena Davis (starostka Mníšku pod Brdy) a Dana Dalešická (místostarostka Mníšku pod Brdy)

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content