Novou členkou rady města byla zvolena Andrea Midkiff

Město Mníšek pod Brdy řídí jako výkonný orgán pětičlenná rada města, v níž zasedají zástupci koaličních politických stran a uskupení. V lednu 2022 předal svou rezignaci k rukám starostky zastupitel a radní za uskupení Otevřená radnice JUDr. Miroslav Vilimovský.

Jeho náhradník v zastupitelstvu za Otevřenou radnici, Ing. Pavel Grygar, se nominace do rady města vzdal, a tak byla na nejbližším jednání zastupitelstva (26. 1.) novou členky Rady města Mníšek pod Brdy zvolena Bc. Andrea Midkiff, M.A. z uskupení Společně pro Mníšek.

Bc. Andrea Midkiff, M.A. (roz. Hýbnerová), mediální a PR specialistka, členka KDU-ČSL.
Je mníšeckou rodačkou. Vystudovala bakalářský obor Podniková ekonomika Vysoké školy ekonomické v Praze a magisterský obor Profesionální komunikace a PR University La Salle (Filadelfie – USA). Hovoří 4 světovými jazyky.
V minulosti pracovala jako mediální manažerka Pražského mezinárodního maratonu. Nyní pracuje v soukromé poradenské firmě zaměřené na marketingové kampaně. Zároveň je členkou středočeského volebního štábu KDU-ČSL.
Spoluvytvářela úspěšnou krajskou kampaň pro koalici KDU-ČSL a hnutí STAN v roce 2020 a účastnila se loňské kampaně KDU-ČSL do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.
Jejími politickými prioritami jsou ochrana rodiny jako základu státu a rozvoj občanské vybavenosti města v souladu se zachováním zdravého životního prostředí budoucím generacím.
V letech 2015 a 2016 působila jako místopředsedkyně Redakční rady Zpravodaje městečka pod Skalkou a od března 2019 jako její předsedkyně do 27. 1. 2022, kdy rezignovala z důvodu neslučitelnosti funkcí s členstvím v radě města. Od září 2020 je mníšeckou zastupitelkou.

„S paní Midkiff se známe přes 40 let. Osobně si jí velmi vážím a nepochybuji o tom, že bude pro radu města velkým přínosem“, dodala na závěr starostka.

Bc. Andrea Midkiff, M.A.

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content