Na Starém sídlišti vznikne 18 parkovacích stání a chodník ve Lhotecké

Byla zahájena výstavba chodníku v ulici Lhotecká a parkovacích stání na Starém sídlišti. Stavbu realizuje společnost ZNAKON, a.s. Staveniště bylo předáno ve středu 22.7, stavba by měla být dokončena nejpozději 30.9. 2020.

Bude vybudováno 18 nových šikmých parkovacích stání a dojde k opravě celé skladby vozovky v rozsahu těchto parkovacích míst. Bude postaven nový chodník v ulici Lhotecká včetně změny poloměru v křižovatce ulic Lhotecká a V Lipkách. Upravena bude také nástupní hrana autobusové zastávky.
Parkovací stání a chodník budou ze zámkové dlažby, vozovka a její vyspravení vlivem osazení obrub pak budou z asfaltového betonu. Snížení nášlapu chodníku na 20 mm (v místě přechodu pro chodce a ukončení chodníku) bude opatřeno varovným pásem ze slepecké dlažby.

Lhotecká ulice (od křižovatky se Skaleckou až po ulici V Lipkách) získá nový chodník

Jako každá stavba, tak i tato s sebou bohužel nese i dočasné zhoršení prostředí v jejím okolí po dobu výstavby. Město spolu s dodavatelem stavebních prací se vynasnaží, aby stavba postupovala v souladu se všemi předpisy a práce byly provedeny v co nejkratším možném termínu.

Po dobu trvání přechodné úpravy je dočasně přemístěna autobusová zastávka v ul. Lhotecká směr Stříbrná Lhota „Mníšek p. Brdy, Sídliště“ o cca 85 metrů po směru jízdy, cca 40 metrů za křižovatku s ulicí V Lipkách.

Autobusová zastávka musela být dočasně posunuta o cca 85 metrů směrem na Stříbrnou Lhotu
Dopravně inženýrské opatření se zákresy budovaného chodníku a nových parkovacích míst

Příslušnou dokumentaci najdete zde:

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content