Na Mníšecké pivní slavnosti bude umožněn vstup pouze po prokázání bezinfekčnosti

Na základě mimořádných protiepidemiologických nařízení, vydaných Ministerstvem zdravotnictví ČR, je město Mníšek pod Brdy, jako pořadatel MNÍŠECKÝCH PIVNÍCH SLAVNOSTÍ, nuceno přijmout následující opatření pro vstup do areálu mníšeckého předzámčí:

Do ohrazeného areálu budou v sobotu 25. září 2021 vpuštěny pouze osoby, které se u vstupu prokáží jedním z následujících potvrzení v papírové podobě nebo v mobilním telefonu s QR kódem.

a) Negativním RT-PCR testem starým nejvýše 7 dní.
b) Negativní RAT antigenním testem starý nejvýše 72 hodin (lze doložit i čestným prohlášením o absolvování testu ve škole).
c) Negativním POC testem (tzv. antigenní – provedený v garantované síti antigenních odběrových center) starý nejvýše 72 hodin.
d)  Absolvovaným samotestem na místě (pořadatel nebude mít u vstupu do areálu k dispozici testy určené pro sebetestování) a prokázáním se negativním výsledkem.
e) Potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce.
f) Certifikátem o provedeném očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

V rámci zrychlení procesu kontroly doporučujeme instalaci validační aplikace Tečka.
Do Tečky lze nahrát více certifikátů (například členů rodiny), a to tím, že daný certifikát stáhnete na: https://ocko.uzis.cz/.
Obrázkový návod, jak aplikaci Tečka používat, najdete na: https://ockodoc.mzcr.cz/.

Pro všechny osoby v ohrazeném areálu (kromě účinkujících a konzumujících osob) platí povinnost mít nasazený respirátor bez výdechového ventilu minimálně třídy FFP2 (KN95/N95).

Upozornění:
Opatření vydaná Ministerstvem zdravotnictví ČR se ještě mohou do termínu akce změnit.
Aktuální informace najdete na webových stránkách: covid.gov.cz/situace/kultura/koncerty.

Děkujeme za pochopení.

Návštěvní řád Mníšeckých slavností piva 2021 najdete ke stažení ZDE.

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content