Mníšek pod Brdy má nové veřejné WC

Od středy 6. října 2021 stojí před plotem zahradnictví v Řevnické ulici veřejná toaleta.

Po vyřešení nutných administrativních záležitostí bude co nejdříve sloužit veřejnosti.

Toaleta bude v provozu nonstop. Je vybavena zámkem, vstup do ní je možný pouze přiložením platební karty nebo odesláním smsky. Jednorázový vstup činí 10 Kč.
Toaleta je napojena na inženýrské sítě (kanalizace, vodovodní řad a elektrická přípojka). K jejímu vybavení patří, kromě standardních prvků, také dobíjecí zásuvka USB pro mobilní telefony a smartfone.

Návod na dveřích toalety

Projekt veřejné toalety, jehož iniciátorem je pan Pavel Jeřábek, je finančně podpořený z participativního rozpočtu Středočeského kraje, neboť uspěl v hlasování veřejnosti na
jaře 2020.
Toaleta byla vybudována s cílem nabídnout návštěvníkům této exponované lokality alespoň jednu kvalitní toaletu. Umístění bylo zvoleno záměrně, neboť tudy denně projde mnoho lidí do obchodů a na autobusové zastávky. Blízké záchytné parkoviště pak slouží ve všední den místním i dojíždějícím obyvatelům z okolních obcí. Pro toto umístění také hovořilo snadné
napojení na inženýrské sítě.

Interiér toalety

Zhotovitelem je firma Josefa Proška v součinnosti s 1. SčV. Dodavatem Smart Exclusive single toalety je společnost TOILETDESIGN s.r.o.
Provoz zajišťuje Odbor správy majetku a investic MÚ Mníšek pod Brdy.

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content