Mníšecká radnice pořádá charitativní koncert pro Ukrajinu

Město Mníšek pod Brdy vás zve na charitativní koncert pro Ukrajinu, který se uskuteční v neděli 13. března 2022 v předzámčí od 13:30.

Během koncertu se na pódiu vystřídají: Tomáš Klus, Jaroslav HutkaAndrea Tögel KalivodováZora Jandová, Esther Mertová, Jolana Szajewska, Tereza & Karloskapely Blaženka, 008, V.I.T. Band, MUDr. Faker, Madam Royal, žáci ZUŠ Řevnice (pobočka Mníšek pod Brdy) a další.
S programem pro děti vystoupí kouzelník Martin Kellman.

Dobrovolné vstupné a výtěžek z občerstvení budou poukázány na transparentní účet zřízený městem Mníšek pod Brdy na pomoc Ukrajině: 60038-388055349/0800.

Elektřinu pro potřeby koncertu poskytuje zdarma Pekařství a cukrářství Jarolímek, s.r.o.

„Ráda bych vás všechny pozvala na charitativní koncert pro Ukrajinu, který pořádáme ve spolupráci s účinkujícími umělci. Oslovili jsme především místní hudebníky a mám velkou radost, že naši výzvu bez zaváhání přijali. Peníze, které během koncertu vybereme, poukážeme na transparentní účet města založený speciálně na pomoc Ukrajině. Následně budou peníze využity na pomoc uprchlíkům, nebo zaslány přímo na Ukrajinu. Těší mě, že alespoň tímto způsobem můžeme přispět na pomoc lidem, kteří jsou válečnými událostmi bezprostředně zasaženi.,“ zve na koncert mníšecká starostka Magdalena Davis.

Děkujeme, že přijdete a podpoříte dobrou věc!

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content