Dobročinný bazar pro Ukrajinu

OÁZA moc děkuje všem za přízeň skladu pomoci pro ukrajinské rodiny v Mníšku. Jelikož se většina ukrajinských rodin v Mníšku a okolí již zabydlela a vybavila svoje domácnosti, nevidíme dále velký smysl v dlouhodobém udržování skladu oblečení a vybavení. Rozhodli jsme se proto provoz skladu k 30. 4. ukončit.
Do té doby ale ještě otevíráme sklad pro SBÍRKU JARNÍHO A LETNÍHO OBLEČENÍ, aby se rodiny mohly vybavit i na teplejší dny. Chybí nám zejména dámské kalhoty, větší chlapecké a dívčí oblečení (vel.>140, možno i pánské S a M) a boty větších velikostí (>39), ale přijímáme i ostatní oblečení. Roztříděné věci dle velikostí – vyprané a v dobrém stavu – můžete nosit v otevírací dobu skladu (Po-Pá 8-10h/16-18h, Ne 9:30-11h).
Věci, které si do 29. 4. nenajdou svého nového majitele, nabídneme dále na Dobročinném bazaru, v sobotu 30. 4. odpoledne 14-18h. Výtěžek bazaru věnujeme na potravinovou pomoc (poukázky) ukrajinským rodinám v Mníšku, tak, aby si mohly samy nakoupit, co potřebují. V případě dobrého počasí Vás zároveň zveme na doprovodný program (občerstvení, pohádku, opékání buřtů). Co se neudá ani na bazaru, věnujeme skladu pomoci v Ruské v Dobřichovicích, do Dobříše či Šatníku v Praze.
Všem předem moc děkujeme a těšíme se na Dobročinném bazaru na viděnou!

Zuzana Bartáková za spolek Oáza z.s.

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content