Čtvrtou adventní neděli bude v mníšeckém kostele koncert Zory Jandové a Zdenka Merty

V neděli 19. prosince 2021 se v mníšeckém kostele sv. Václava uskuteční ADVENTNÍ KONCERT v podání Zory Jandové a Zdenka Merty.

Koncert začíná v 16 hodin a spolupořádá ho město Mníšek pod Brdy a místní římskokatolická farnost. Vstupné je dobrovolné.

“Máme v plánu zase přizvat nějaké kamarády. Jména radši sdělovat nebudu, počkáme, co s námi udělá covid nebo různé karantény. Dá se ale říct, že to budou někteří z těch, které Zdenek přizval k natáčení CD. Jsou na něm nejkrásnější melodie z filmů, divadelních inscenací i písničky, které v průběhu padesáti let složil. Hraje je na klavír, k některým přizval špičkové muzikanty, zazpívá i jednu nádhernou písničku, další zpívá Vojta Dyk nebo já a naše Esther. CD je vloženo do knížky s názvem Zdenek Merta u klavíru. Je to zábavné čtení plné zajímavostí nejenom z našeho muzikantského života. To, co nestihneme probrat před publikem na koncertech, si naši příznivci mohou přečíst,” zve na koncert Zora Jandová.

Potvrzenými hosty jsou v tuto chvíli zpěvačka Esther Mertová, violoncellistka Petra Malíšková a hobojista Vilém Veverka.

Fotografie z loňského Adventního koncertu v mníšeckém kostele najdete na facebooku.

Pořádání akce se bude řešit v souladu s aktuálními vládními a hygienickými nařízeními
a požadovanými podmínkami pro účast na kulturně společenských akcích.

 

 

Sdílejte na sociálních sítích

Facebook
Twitter
Něco se vám na webu nelíbí nebo chcete jinak? Zašlete nám vaše přípomínky pomocí tohoto formuláře.
Skip to content