
Aktuality
Město pořádá svoz elektroodpadu a železa – 15. 5.
Odpad budou svážet pracovníci mníšeckého sběrného dvora.

Odpad budou svážet pracovníci mníšeckého sběrného dvora.

V termínu od 16:30 do 17:30 můžete za ní před Albert přijít se svými dotazy, připomínkami i stížnostmi.

Od pondělí 10. května 2021 přivítalo Česko další vlnu rozvolňování proticovidových opatření.
Nástroje pro usnadnění přístupu